Kariéra

Account manager

Jsme nová dynamická společnost, se stabilním zázemím a s jasným cílem rozvoje.

Náplň práce:

  • náplní Vaší práce bude kreativní vytváření reklamních kampaní
  • Aktivní prodej našich služeb, které naleznete na www.partesgroup.cz a www.partes.cz
  • Práce s databází kontaktů - přidělené portfolio klientů
  • Péče o stávající klienty - prohlubování spolupráce
  • Obchodní administrativa
  • Plnění stanovených cílů a plánů

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Zkušenosti s prodejem
  • Schopnost naslouchat a ochotu pomoci zákazníkům
  • Dobrou orientaci na internetu a znalost MS Office
  • Vysoké pracovní nasazení a zodpovědnost za vlastní plány
  • ŘP skupiny B a vlastní vůz

Nabízíme:

  • Zajímavou pracovní příležitost
  • Provizi až 40%
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Po zkušební době, telefon s neomezeným volání a PC
  • Velmi motivující finanční ohodnocení závislé na kvalitě odvedené práce
  • Převzetí zavedeného regionu
  • Exkluzivitu regionu
  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Možnost profesního růstu
  • Marketing a vzdělávání na náklady společnosti
  • Možnost práce na ŽL

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis na vedeni@partesgroup.cz

PHP programátor

  • tvorba webových prezentací a eshopů v našem systému - zaškolíme Vás, nebojte určitě to zvládnete
  • správa a servis již realizovaných projektů
  • programování modulů či aplikací na míru

Požadujeme:

  • Analytické myšlení (selský rozum)
  • Pokročilá znalost PHP a MySQL
  • Perfektní znalost HTML a CSS
  • Znalost HTML5, CSS3 nebo JavaScript výhodou
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Pracovní nasazení, časová flexibilita
  • AJ na úrovni čtení tech. dokumentace

Nabízíme:

  • Vzdělávání na náklady společnosti

Oddělovač